eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utval
Hopp over liste Aktuelle utvalsmøte Vis tidlegare utvalsmøte
Aktuelle utvalsmøte
Hopp over liste Tidlegare utvalsmøte Vis aktuelle utvalsmøte
Aktuelle utvalsmøte
Hopp over liste Medlemmer i utvalet
Utvalets medlemmer
Jon Rikard Kleven Jon Rikard Kleven Senterpartiet (SP) Leiar jon.rikard.kleven@vinje.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Tone Edland Tone Edland Senterpartiet (SP) Nestleier tone.edland@vinje.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Nils Ole Lien Nils Ole Lien Senterpartiet (SP) Medlem nils.ole.lien@vinje.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Ane Killingtveit Ane Killingtveit Senterpartiet (SP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Bertin Bjåen Bertin Bjåen Arbeiderpartiet (AP) Medlem bertin.bjaen@vinje.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Baiba Sheine Baiba Sheine Sosialistisk venstreparti (SV) Medlem baiba.sheine@vinje.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Arne Skogheim Arne Skogheim Høgre (H) Medlem arne.skogheim@vinje.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Aslak Ofte Aslak Ofte Senterpartiet (SP) Varamedlem aslak.ofte@vinje.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Kjetil Vaagen Kjetil Vaagen Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Bibbi Tveito Bibbi Tveito Senterpartiet (SP) Varamedlem birgit.tveito@vinje.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Asbjørg Øygarden Neset Asbjørg Øygarden Neset Senterpartiet (SP) Varamedlem asbjorg.neset@vinje.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Kjetil Nessæther Kjetil Nessæther Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Liv Sigrun Nykos Midtun Liv Sigrun Nykos Midtun Senterpartiet (SP) Varamedlem liv.sigrun.midtun@vinje.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Stine Johanna Haugen Stine Johanna Haugen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem stine.johanna.haugen@vinje.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Alf Seltveit Alf Seltveit Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem alf.seltveit@vinje.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Liv Kirsti Reinsviki Liv Kirsti Reinsviki Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Kari Omdal Tveito Kari Omdal Tveito Sosialistisk venstreparti (SV) Varamedlem kari.omdal.tveito@vinje.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Nils Johan Garnes Nils Johan Garnes Sosialistisk venstreparti (SV) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Bjørn Arne Lindskog Bjørn Arne Lindskog Høgre (H) Varamedlem bjorn.arne.lindskog@vinje.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Bjørnar Kalbach Christensen Bjørnar Kalbach Christensen Kristleg folkeparti (KRF) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Halvor Lognvik Halvor Lognvik Framstegspartiet (FRP) Varamedlem halvor.lognvik@vinje.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert