eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utval
Hopp over liste Aktuelle utvalsmøte Vis tidlegare utvalsmøte
Aktuelle utvalsmøte
Hopp over liste Tidlegare utvalsmøte Vis aktuelle utvalsmøte
Aktuelle utvalsmøte
20191003 03.10.2019 Kommunestyret 10:00 Kommunehuset i Åmot Kommunestyresalen VINJE
Hopp over liste Medlemmer i utvalet
Utvalets medlemmer
Jon Rikard Kleven Jon Rikard Kleven Senterpartiet (SP) Leiar jon.rikard.kleven@vinje.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Tone Edland Tone Edland Senterpartiet (SP) Nestleier tone.edland@vinje.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Nils Ole Lien Nils Ole Lien Senterpartiet (SP) Medlem nils.ole.lien@vinje.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Liv Sigrun Nykos Midtun Liv Sigrun Nykos Midtun Senterpartiet (SP) Medlem liv.sigrun.midtun@vinje.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Gunnar Haugo Gunnar Haugo Senterpartiet (SP) Medlem gunnar.haugo@vinje.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Ane Killingtveit Ane Killingtveit Senterpartiet (SP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Kjetil Nessæther Kjetil Nessæther Senterpartiet (SP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Kjetil Vaagen Kjetil Vaagen Senterpartiet (SP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Bjørn Borgersen Bjørn Borgersen Senterpartiet (SP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Bibbi Tveito Bibbi Tveito Senterpartiet (SP) Medlem birgit.tveito@vinje.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Asbjørg Øygarden Neset Asbjørg Øygarden Neset Senterpartiet (SP) Medlem asbjorg.neset@vinje.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Olav Nordstoga Olav Nordstoga Senterpartiet (SP) Medlem olav.nordstoga@vinje.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Aslak Ofte Aslak Ofte Senterpartiet (SP) Medlem aslak.ofte@vinje.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Tor Mølster Byggland Tor Mølster Byggland Senterpartiet (SP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Bertin Bjåen Bertin Bjåen Arbeiderpartiet (AP) Medlem bertin.bjaen@vinje.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Stine Johanna Haugen Stine Johanna Haugen Arbeiderpartiet (AP) Medlem stine.johanna.haugen@vinje.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Alf Seltveit Alf Seltveit Arbeiderpartiet (AP) Medlem alf.seltveit@vinje.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Liv Kirsti Reinsviki Liv Kirsti Reinsviki Arbeiderpartiet (AP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Baiba Sheine Baiba Sheine Sosialistisk venstreparti (SV) Medlem baiba.sheine@vinje.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Kari Omdal Tveito Kari Omdal Tveito Sosialistisk venstreparti (SV) Medlem kari.omdal.tveito@vinje.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Nils Johan Garnes Nils Johan Garnes Sosialistisk venstreparti (SV) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Arne Skogheim Arne Skogheim Høgre (H) Medlem arne.skogheim@vinje.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Bjørn Arne Lindskog Bjørn Arne Lindskog Høgre (H) Medlem bjorn.arne.lindskog@vinje.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Halvor Lognvik Halvor Lognvik Framstegspartiet (FRP) Medlem halvor.lognvik@vinje.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Bjørnar Kalbach Christensen Bjørnar Kalbach Christensen Kristleg folkeparti (KRF) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ragnhild Sølberg Ragnhild Sølberg Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Gudmund Tore Tveito Gudmund Tore Tveito Senterpartiet (SP) Varamedlem gudmund.tveito@vinje.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Hjartrud Vaagen Kallevik Hjartrud Vaagen Kallevik Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Gunnulv Lien Gunnulv Lien Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Hilda Vaa Hilda Vaa Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ruth Heidi Vaagen Ruth Heidi Vaagen Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Marvin Haugen Marvin Haugen Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Sigrid Nykos Sigrid Nykos Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Øyunn Romtveit Øyunn Romtveit Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Svein Ekre Svein Ekre Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem svein.ekre@vinje.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Kathrine Sannesmoen Kathrine Sannesmoen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Hilde Hovden Hilde Hovden Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Anne Strandskogen Hamre Anne Strandskogen Hamre Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Tor Åge Dale Tor Åge Dale Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Asbjørn Gardsjord Asbjørn Gardsjord Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem asbjorn.gardsjord@vinje.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Hassen Samahle Hassen Samahle Sosialistisk venstreparti (SV) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ingerid Hayes Ingerid Hayes Sosialistisk venstreparti (SV) Varamedlem ingerid.hayes@vinje.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Øystein Høgetveit Øystein Høgetveit Sosialistisk venstreparti (SV) Varamedlem oystein.hogetveit@vinje.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Trond Arild Pedersen Trond Arild Pedersen Sosialistisk venstreparti (SV) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Nora Thorsrud Nora Thorsrud Sosialistisk venstreparti (SV) Varamedlem nora.thorsrud@vinje.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Gøril Ramo Håve Gøril Ramo Håve Sosialistisk venstreparti (SV) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Tove Bringsvær Tove Bringsvær Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem tove.bringsver@vinje.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Aud Trovatn Rømo Aud Trovatn Rømo Høgre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Jarle Nordjordet Jarle Nordjordet Høgre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ole Kristian Nyhus Ole Kristian Nyhus Høgre (H) Varamedlem ole.kristian.nyhus@vinje.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Per Kåre Kvålen Per Kåre Kvålen Høgre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Per Steffa Særen Per Steffa Særen Framstegspartiet (FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Halvor Gramstad Halvor Gramstad Framstegspartiet (FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Eva Gulbrandsen Flatland Eva Gulbrandsen Flatland Framstegspartiet (FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ånon Lognvik Ånon Lognvik Framstegspartiet (FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Margit Auran Margit Auran Kristleg folkeparti (KRF) Varamedlem margit.auran@vinje.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Agnar Bratland Agnar Bratland Kristleg folkeparti (KRF) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ruth Kvålo Dalen Ruth Kvålo Dalen Kristleg folkeparti (KRF) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Mildrid Tangvik Straumstøyl Mildrid Tangvik Straumstøyl Kristleg folkeparti (KRF) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert