eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utval
Hopp over liste Aktuelle utvalsmøte Vis tidlegare utvalsmøte
Aktuelle utvalsmøte
Hopp over liste Tidlegare utvalsmøte Vis aktuelle utvalsmøte
Aktuelle utvalsmøte
20191014 14.10.2019 Oppvekst- og velferdsutvalet 12:00 Kommunehuset i Åmot Formannskapssalen VINJE
Hopp over liste Medlemmer i utvalet
Utvalets medlemmer
Asbjørg Øygarden Neset Asbjørg Øygarden Neset Senterpartiet (SP) Leiar asbjorg.neset@vinje.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Bjørn Borgersen Bjørn Borgersen Senterpartiet (SP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Kjetil Nessæther Kjetil Nessæther Senterpartiet (SP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Tor Mølster Byggland Tor Mølster Byggland Senterpartiet (SP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Stine Johanna Haugen Stine Johanna Haugen Arbeiderpartiet (AP) Medlem stine.johanna.haugen@vinje.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Kari Omdal Tveito Kari Omdal Tveito Sosialistisk venstreparti (SV) Nestleier kari.omdal.tveito@vinje.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Tove Bringsvær Tove Bringsvær Høgre (H) Medlem tove.bringsver@vinje.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Ragnhild Sølberg Ragnhild Sølberg Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Nils Ole Lien Nils Ole Lien Senterpartiet (SP) Varamedlem nils.ole.lien@vinje.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Gudmund Tore Tveito Gudmund Tore Tveito Senterpartiet (SP) Varamedlem gudmund.tveito@vinje.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Aslak Ofte Aslak Ofte Senterpartiet (SP) Varamedlem aslak.ofte@vinje.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Bibbi Tveito Bibbi Tveito Senterpartiet (SP) Varamedlem birgit.tveito@vinje.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Ane Killingtveit Ane Killingtveit Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Liv Kirsti Reinsviki Liv Kirsti Reinsviki Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Øyunn Romtveit Øyunn Romtveit Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Tor Åge Dale Tor Åge Dale Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Hassen Samahle Hassen Samahle Sosialistisk venstreparti (SV) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Nora Thorsrud Nora Thorsrud Sosialistisk venstreparti (SV) Varamedlem nora.thorsrud@vinje.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Trond Arild Pedersen Trond Arild Pedersen Sosialistisk venstreparti (SV) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Bjørnar Kalbach Christensen Bjørnar Kalbach Christensen Kristleg folkeparti (KRF) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Margit Auran Margit Auran Kristleg folkeparti (KRF) Varamedlem margit.auran@vinje.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Margit Apeland Margit Apeland Høgre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert