eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utval
Hopp over liste Aktuelle utvalsmøte Vis tidlegare utvalsmøte
Aktuelle utvalsmøte
20191016 16.10.2019 Plan- og miljøutvalet 09:00 Kommunehuset i Åmot Formannskapssalen VINJE
Hopp over liste Tidlegare utvalsmøte Vis aktuelle utvalsmøte
Aktuelle utvalsmøte
Hopp over liste Medlemmer i utvalet
Utvalets medlemmer
Liv Sigrun Nykos Midtun Liv Sigrun Nykos Midtun Senterpartiet (SP) Leiar liv.sigrun.midtun@vinje.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Tone Edland Tone Edland Senterpartiet (SP) Nestleier tone.edland@vinje.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Bibbi Tveito Bibbi Tveito Senterpartiet (SP) Medlem birgit.tveito@vinje.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Kjetil Vaagen Kjetil Vaagen Senterpartiet (SP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Alf Seltveit Alf Seltveit Arbeiderpartiet (AP) Medlem alf.seltveit@vinje.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Nils Johan Garnes Nils Johan Garnes Sosialistisk venstreparti (SV) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Halvor Lognvik Halvor Lognvik Framstegspartiet (FRP) Medlem halvor.lognvik@vinje.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Gunnar Haugo Gunnar Haugo Senterpartiet (SP) Varamedlem gunnar.haugo@vinje.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Kjetil Nessæther Kjetil Nessæther Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Bjørn Borgersen Bjørn Borgersen Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ane Killingtveit Ane Killingtveit Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ragnhild Sølberg Ragnhild Sølberg Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Asbjørg Øygarden Neset Asbjørg Øygarden Neset Senterpartiet (SP) Varamedlem asbjorg.neset@vinje.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Svein Ekre Svein Ekre Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem svein.ekre@vinje.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Øyunn Romtveit Øyunn Romtveit Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Tor Åge Dale Tor Åge Dale Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ingerid Hayes Ingerid Hayes Sosialistisk venstreparti (SV) Varamedlem ingerid.hayes@vinje.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Hassen Samahle Hassen Samahle Sosialistisk venstreparti (SV) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Kari Rustberggård Kari Rustberggård Sosialistisk venstreparti (SV) Varamedlem kari.rustberggard@vinje.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Arne Skogheim Arne Skogheim Høgre (H) Varamedlem arne.skogheim@vinje.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Bjørnar Kalbach Christensen Bjørnar Kalbach Christensen Kristleg folkeparti (KRF) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Aud Trovatn Rømo Aud Trovatn Rømo Høgre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert